Balota Emlak Görkemli Açılış

advertise here
Balota Emlak Görkemli Açılış

Balota Emlak Gayrimenkul danışmanlık şirketinden Gaziosmanpaşada görkemli bir açılış yapıldı.

Balota Emlak gayrimenkul İstanbul Gaziosmanpaşa' da bulunan Şirketin genel merkezini 09/06/2024 Pazar günü saat 15.00 seçkin konukların katılımı ile görkemli bir açılışını yaptı.

Balota Emlak gayrimenkul şirketi kat karşılığı inşaat alım satım ve tadilat onarım alanlarında uzman kadrosu ile çalışmalarına başladı.

Balota Emlak gayrimenkul danışmanlık şirketi ortakları Yusuf Fevzi Balota, Murat Demir, Gökhan Çakır ve Ahmet Muratoğlu yaptıkları yazılı açıklamada ise öncelikle bu gün açılısımıza katılan konuklarımız ve basın mensubu arkadaşlarımıza katılımlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz diyerek yazılı basın açıklamasına devam edildi
şirketimiz yeni kurulan bir şirket değildir fakat genel merkezimizi İstanbul Gaziosmanpaşa'ya taşıdık amacımız inşaat sektörünün her alanlarında faaliyet göstereceğiz inşallah amacımız devletimizin açmış olduğu ihalelerde katılmaktır. 

Balota gayrimenkul olarak il ve ilçemize kaliteli hizmet sunarak yolumuzda emin adımlar ile büyüyerek yürüyeceğiz açıklamalarını tamamladılar.

Akabinde hoş sohpet ortamında resimler çekildi.

Haber: Foto: Yalçın Arıcı
İmparator Gazetesi 
Mehmet Ali Arslan
Advertisement
xx ()